Ostrzeżenia Pogodowe

Czwartek - 13.12.2018

KAMPANIA PŁATNOŚCI 2018 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Rolnicy


Przed Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego zostało w tym roku postawione bardzo ważne zadanie, jakim jest pomoc w wypełnianiu oświadczeń dla gospodarstw uczestniczących w systemie małych gospodarstw, oraz pomoc dla pozostałych rolników, ubiegających się o płatności bezpośrednie w formie aplikacji e wniosek plus.


W realizacji tego zadania, współpracujemy ściśle z ARiMR oraz ZIR.


Nasze zadanie podzieliliśmy na poszczególne etapy. Pierwszym jest informowanie rolników o obowiązku składania e-wniosków, oraz przeprowadzanie szkoleń z udziałem naszych doradców. Z tą informacją docieramy bezpośrednio do rolników podczas szkoleń, organizowanych na terenie całego regionu w 18 powiatach oraz poszczególnych gminach. Takie szkolenia będą się odbywały do końca marca, a informacje o harmonogramach szkoleń znajdą Państwo na stronach ZODR.


Kolejny etap to konsultacje i wypełnianie wniosków. 


Dla rolników, którym wypełnienie wniosku może stwarzać trudności, oferujemy odpłatne usługi - podobnie jak w poprzednich latach.


Nasi pracownicy są przeszkoleni oraz wpisani na listę doradców, uprawnionych do tych czynności  przez aplikację e-wniosek Plus. Wniosek zamieszczony jest na stronie ARiMR.


Można też wybrać doradców bezpośrednio poprzez zalogowanie się do systemu.


Dzięki tej formie kontaktów w sieci wybrani doradcy czekają na państwa.


Zapraszam więc do kontaktów z doradcami, którzy są do dyspozycji  w  poszczególnych powiatowych zespołach doradztwa rolniczego. Są też dostępni w ramach dyżurów w  gminach.

 

Z poważaniem

Adam Lucjan Kalinowski

Dyr. ZODR w BarzkowicachKalendarz wydarzeń

Grudzień 2018
M T W T F S S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31